Firma

Witamy na stronach Kancelarii Księgowo – Podatkowej ATL.

Kancelaria ATL jest firmą nowoczesną, która dopasowuje się do wymagań Klientów. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw o różnej formie prawnej. Kancelaria Księgowo – Podatkowa ATL specjalizuje się w prawie podatkowym i bilansowym sektora budowlanego oraz produkcji. Kadra naszej kancelarii to zespół doświadczonych i wykształconych specjalistów w zakresie finansów i ekonomii, rachunkowości oraz prawa podatkowego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy doskonałą alternatywą dla firm chcących połączyć zalety posiadania wewnętrznego działu księgowości ze znaczną optymalizacją kosztów jego utrzymania.

Kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie umiejętności, co gwarantuje bardzo wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Stale współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin m.in. z zakresu prawa, ubezpieczeń czy systemów informatycznych.

Posiadane przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zapewnia bezpieczeństwo usług. Posiadamy również certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów nr 17553/2007 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy